Bulut Tabanlı Muhasebe

Fikirlerinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin Beklemeyin !

İletişim Bilgileri

Ofis

Saraylar Mah. Selçuk Cad. Köseoğlu Kat:3 No:141 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

0 850 307 72 77

BULUT TABANLI ÖN MUHASEBE ve POS SİSTEMİ 

Geliştirdiğimiz “Bulut Tabanlı Ön Muhasebe Sistemi sayesinde; firmalar internet üzerinden stok yönetimi, cari işlemler, hızlı satış ( kasa ekranı modülü) işlemleri, finansal hareketler, personel giderleri, çek-senet işlemleri, fiziksel mağazaların stok yönetimleri, gelir-gider hesaplamaları gibi işlemleri takip edip yönetebilmektedirler. Aynı zamanda online satışlar için entegrasyon ile birlikte başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan satış yönetimi yapabilirler.

Bulut Tabanlı Ön Muhasebe Nedir?

 Bulut teknolojisi üzerinden yapılandırılan “Bulut Tabanlı Ön Muhasebe Sistemi” küçük ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra sanayileşmiş şirketler için de oldukça ideal bir sistemdir. Bu sistem, satış ve ön muhasebe verilerini online olarak yönetmeye olanak tanımaktadır.

 

Neden ARS Dijital Çözümler?

ARS Dijital Çözümler olarak geliştirdiğimiz “Bulut Tabanlı Ön Muhasebe Sistemi” sayesinde; internet üzerinden stok, cari, finansal hareketler, personel işlemlerini, çek senet işlemlerini, fiziksel mağazalarınızın stok yönetimlerini yapabilmek mümkün olmaktadır. Barkod okuyuculu hızlı satış modülü gibi çeşitli özellikleri ile gelir-gider hesaplamalarını ve online satışlar için entegrasyon ile birlikte stok tutmayı kolaylaştırmaktadır.

Bulut Tabanlı Ön Muhasebe Sistemi bir elektronik dönüşüm panelidir. Sistem sayesinde E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-Defter, E-İrsaliye, E-Müstahsil Makbuzu, E-Serbest Meslek Makbuzu ve diğer işlemlerin yönetimlerini kolayca gerçekleştirebilir; aynı panel üzerinden belgeleri oluşturma, raporlama, takip ve gönderim yapabilirsiniz.

Dilerseniz geliştirdiğimiz “Bulut Tabanlı Ön Muhasebe Sistemi” ve “Pazaryerleri Entegrasyon Sistemini” eş zamanlı olarak kullanabilir, veri akışlarınızda hata seviyesini sıfıra indirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli 😊

İletişim

Fikirlerinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin Beklemeyin !

İletişim Bilgileri

Ofis

Saraylar Mah. Selçuk Cad. Köseoğlu Kat:3 No:141 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

0 850 307 72 77