E-Ticaret Sistemleri

Fikirlerinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin Beklemeyin !

İletişim Bilgileri

Ofis

Saraylar Mah. Selçuk Cad. Köseoğlu Kat:3 No:141 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

0 850 307 72 77

E-Ticaret Sistemleri

Online Satış ve Sipariş Yönetim Sistemleri

Günümüzde birçok kolaylık sağlayan online alışveriş, çoğu kişinin de ilk tercihi haline gelmiştir. Bu nedenle firmaların da, e-ticaret pazarlarında kendilerine yer edinmeleri zorunlu bir ihtiyaca dönüşmüştür.

ARS Dijital Çözümler olarak; geliştirdiğimiz online satış ve sipariş yönetim sistemlerimiz ile  E-Ticaret pazarında hızlı ve verimli bir şekilde yer almanızı için hizmet ve desteklerimizle profesyonel hizmet ve destek sağlıyoruz.

Son yıllarda bilişim sistemlerinin gelişmesiyle birlikte; iş yapma ve tüketim alışkanlıklarının da değiştiğini görmekteyiz. Günümüzde artık tüketici kitlesi tüm ürün ve hizmetlerin reklamlarını dijital ortalar aracılığıyla görmekte; merak ettikleri hususlarda dijital ortamlara başvurmakta; alışverişlerini ve satış sonrası aşamalarını da yine dijital ortamlardan takip etmektedirler.

 

E-Ticaret Nedir?

“E-Ticaret” ya da “Elektronik Ticaret”, herhangi bir ürün ya da hizmet alışverişinin, çeşitli ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi ya da mobil ortam üzerinden yapılmasıdır.

E-Ticaret Sistemi; firmalara bölge ya da ülke sınırı olmaksızın çeşitli tüketici kitlelerine ulaşmasına olanak sağlarken; pazar potansiyellerini ve büyüklüklerini de arttırmalarına imkan vermektedir. Aynı şekilde tüketici kitlesi için de geniş ürün seçeneği, net ürün bilgileri, uygun fiyatlar ve kaliteli teslimat imkanlarını sunmaktadır. Bu nedenle hem firmaların hem de tüketici kitlesinin odak noktası haline gelmiştir.

 

Firmalara Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

  • İlk olarak “E-Ticaret” fiziksel mağazaya kıyasla daha az masrafla süreci yönetmeye olanak tanımaktadır. Bu nedenle herkes düşük sermayelerle ticarete başlayabilmektedir.
  • 7/24 açık bir mağazaya sahip olmaya imkan vermekle birlikte; zaten online alışveriş alışkanlığı edinmiş geniş bir alıcı kitlesine de ulaşmayı sağlamaktadır. Pazarlama fırsatları sonsuzdur.
  • Online işlemler sayesinde zamandan tasarruf edilerek fiziksel mağazada yapılabilecek maksimum satış kapasitesinin çok üstüne çıkılmasına da olanak tanımaktadır.
  • E-Ticaret; küçük ve orta ölçekli işletmeler açısından ticarete başlama ve büyümenin en hızlı yoludur.

 

 

E-Ticarette Neden ARS Dijital Çözümler?

ARS Dijital Çözümler olarak benimsediğimiz “TAM DESTEK” firma politikamızla, E-Ticarete yeni başlayacak danışanlarımıza ilk adımlarından itibaren danışmanlık verip yardımcı olmaktayız.

Gelişmiş ve gelişmeye devam etmekte olan entegrasyon sistemlerimizle E-Ticarete başlamış fakat süreci yönetmekte zorlanan danışanlarımıza eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekte ve her zaman her koşulda yanlarında olma politikası izlemekteyiz.

 

Şimdi sıra sizde! E-Ticarete başlamak istiyorsunuz fakat aklınızda soru işaretleri mi var? Sadece bizimle iletişime geçin wink

İletişim

Fikirlerinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin Beklemeyin !

İletişim Bilgileri

Ofis

Saraylar Mah. Selçuk Cad. Köseoğlu Kat:3 No:141 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

0 850 307 72 77