İletişim

Fikirlerinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin Beklemeyin !

İletişim Bilgileri

Ofis

Saraylar Mah. Selçuk Cad. Köseoğlu Kat:3 No:141 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

0 850 307 72 77

E-Ticaret Sistemleri

Online Satış ve Sipariş Yönetim Sistemleri

Günümüzde birçok kolaylık sağlayan online alışveriş, çoğu kişinin de ilk tercihi haline gelmiştir. Bu nedenle firmaların da, e-ticaret pazarlarında kendilerine yer edinmeleri zorunlu bir ihtiyaca dönüşmüştür.

ARS Dijital Çözümler olarak; geliştirdiğimiz online satış ve sipariş yönetim sistemlerimiz ile  E-Ticaret pazarında hızlı ve verimli bir şekilde yer almanızı için hizmet ve desteklerimizle profesyonel hizmet ve destek sağlıyoruz.

PAZARYERLERİ ENTEGRASYONU

Sanal Mağaza ve Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol.com, Hepsiburada, N11.com, Gittigidiyor.com, ÇiçekSepeti, Amazon.com.tr ve E-Pttavm.com gibi çeşitli Pazaryeri Mağazalarınızı tek bir panel üzerinden ürün yönetimi, sipariş yönetimi, iade takibi gibi ve ilgili platformlar içerisinde ortak stok yönetimi yapabilmenizi sağlayan “Pazaryeri Entegrasyon Sistemimizle” birçok toplu işlemi tek bir panelden yapma kolaylığını sizlere sunuyoruz.

Muhasebe ve POS Sistemi

BULUT TABANLI ÖN MUHASEBE ve POS SİSTEMİ

Geliştirdiğimiz “Bulut Tabanlı Ön Muhasebe Sistemi sayesinde; firmalar internet üzerinden stok yönetimi, cari işlemler, hızlı satış ( kasa ekranı modülü) işlemleri, finansal hareketler, personel giderleri, çek-senet işlemleri, fiziksel mağazaların stok yönetimleri, gelir-gider hesaplamaları gibi işlemleri takip edip yönetebilmektedirler. Aynı zamanda online satışlar için entegrasyon ile birlikte başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan satış yönetimi yapabilirler.

MenuPoss

QR Kod Menü ve İşletme Yönetim Sistemi

2020 yılının 2. Çeyreğinde 50 m2 lik bir imalathanede faaliyetlerine başlayan Future Garage® sahip olduğu 3D tasarım, 3D prototipleme, tasarım ve imalat yetkinlikleri ile inovatif fikirlerini hızla hayata geçiren dinamik ve proaktif bir ekibe sahiptir. Öyle ki ilk 4 ayda medikal maske ve maske makinesi ile ilgili 5 Faydalı Model, 4 Endüstriyel Tasarım ve 4 Marka Tescili başvurusunda bulunmuştur.

Profesyonel Web Tasarım

Kişi ve İşletmelere Web Tasarım Hizmetleri

Web siteleri günümüzde firmaların kurumsal kimliği haline gelmiştir. İnsanlar online alışverişlerinde tercihlerini profesyonel web sitesine sahip işletmelerden yana kullanmaktadırlar. 

ARS Dijital Çözümler olarak; özgün, kaliteli, ürün ve hizmetlere erişimi kolaylaştıran, işlevsel tasarımlarımızla firmanızın kurumsal kimliğini geliştirmenizi sağlamaktayız.

Dijital Pazarlama

Profesyonel Dijital Pazarlama Danışmanlığı

İnternetin tüm kanalları aracılığıyla ürün ve hizmetlerin etkin bir şekilde tanıtılması ve desteklenmesi anlamına gelen “Dijital Pazarlama Danışmanlığı” firmaların hedef müşteri kitlesiyle doğrudan ve anlık iletişim kurmasını sağlarken; geri dönütler sayesinde de stratejik planlamalarını daha akılcı şekilde oluşturmalarını sağlamaktadır. ARS Dijital Çözümler olarak; bunların yanı sıra dijital mecrada marka prestijinizi arttırmanıza; gerekli ölçümlerle firma istatistiklerine ulaşmanıza ve yer aldığınız dijital sektördeki rakiplerinizin de firma analizlerini yapmanıza destek olmaktayız.

İletişim

Fikirlerinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin Beklemeyin !

İletişim Bilgileri

Ofis

Saraylar Mah. Selçuk Cad. Köseoğlu Kat:3 No:141 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

0 850 307 72 77