MenuPosS 

E-Menu ve İŞletme YönetİM sİstemİ

 İşletmenize Özel Kurumsal Menü ve Sipariş Yönetiminden Çok Daha Fazlası

Profesyonel İşletme Yönetimi

MenuPoss sipariş, personel, satış, ürün, menü, satın alma gibi işletme için en önemli kriterlerinizi kolayca yönetim kabiliyeti kazandıracak.

Daha Fazla Kazanç

İşletmeniz içerisindeki bir çok işleyişi hızlandıran ve kolaylaştıran MenuPoss, size düşük personel, menü baskı maliyetlerini düşürerek daha fazla kar etmenizi sağlayacak.

Daha Popüler İşletme

Özellikle QR kod ile hızlı siparişler sayesinde müşterilerinizi daha çok memnun ederek, teknolojiyi iyi kullanan bir işletme olarak size prestij ve popülerlik kazandıracak

Kafe

Restoran

Pastane

Fast Food

Otel

Bar

Uygulama Yüklemeden

QR ile Hızlı Sipariş Alın

MenuPoss ile müşterilerinizi masa üzerinden QR kodu taratarak cep telefonunuza uygulama yüklemeden hızlı bir şekilde dilediğiniz siparişi oluşturabilir, durumunu görüntüleyebilir ve yeni sipariş eklemek istenirse güncelleme yapılabilir. İşletme çalışanları bu değişiklikleri görüntüleyebilir ve kolaylıkla yeni gelen sipariş ya da istekleri ekleme yapabilir.

Tamamen İşletmenize Özel

MenuPoss sipariş, personel, satış, ürün, menü, satın alma gibi işletme için en önemli kriterleri kolaylıkla yönetme kabiliyeti kazandıracak. Daha hızlı ve kolay yönetim şekli ile her bireyin kolay ulaşımı sağlanacak, istenilmeyen tercihlerin kolaylıkla sipariş değiştirme seçenekleri ile sistemden takip edilebilecek.

 

Kolay Sipariş Yönetimi

MenuPoss’un  gelişmiş sipariş yönetim ekranından QR kod siparişlerini, online siparişlerinizi, kendi oluşturduğunuz siparişleri görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Kolaylıkla sipariş iptali veya yeni sipariş girebilirsiniz.

Hızlı Adisyon ve Fiş Yönetimi

Çoklu Mutfak Modülü ile Sipariş Kolaylığı

Hızlı ve Kolay Yönetim

Garsonlara Özel Mobil Uygulama

MenüPoss işletmenize android içerisinde garsonlarınızın müşterilerinizin talep ettiği ürünlerin siparişini oluşturabilir, güncelleyebilir ve iptal edebilir.

Garson uygulaması mutfak modül ile senkronize çalışır ve garsonlar uygulama üzerinden sunuma hazır siparişleri görebilir ve hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilir.

MenüPoss garson uygulaması işletmenize hız ve kolaylık katar .

Kolay Menü ve Ürün Yönetimi

Artık menü baskı maliyetlerinden kurtularak daima dijital ve interaktif bir menüye sahip olabilirsiniz.

Menü yönetim panelinden kategori oluşturabilir, ürün görsel ve detaylarını ekleyebilirsiniz, ürün detaylarını ve fiyatlarını anlık olarak yönetebilirsiniz. Bu kolaylıklar sayesinde pratik bir şekilde sade ve basit bir düzen ile kullanabilirsiniz .

Gelişmiş Raporlama Özelliği

Gelişmiş raporlama özelliği ile günlük, aylık ya da yıllık olarak istediğiniz tarih aralıklarında işletmeniz için rapor düzenleyebilirsiniz.

Ürün, mutfak, satış ve stok gibi daha bir çok şekilde raporlarınızı gerçekleştirebilir bununla birlikte excel, csv, pdf gibi formatlarda doküman alabilirsiniz.

Raporlama modülü ile alış ve satışlarınızı kolaylıkla takip edebilirsiniz.  Gereksiz fiş veya raporları tek seferde bir arada toplayabilir ve düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz, erişim kolaylığı ile her işletmenin sahip olması gereken kolaylıkları kullanılabilir .

Detaylı Personel Yönetimi

MenüPoss sizlere çalıştırdığınız personelin kolaylığını da sunuyor. Personel yönetim modülü ile çalışan bilgilerini, departmanını, çalışma günlerini, maaş ve ücret takiplerini çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Personel modülü, çalışanlarınız ile birçok sorunu ortadan kaldıracak ve size daha kolay bir işletme yönetimi sunacak.

İzin veya tatil günlerini kolaylıkla takip edip çalışanlarınız arasında çalışma bölümünü kolaylıkla halledebilir evraklar veya bilgisayar ile yazım gibi işlerle uğraşmadan bu uygulama sayesinde saniyelik olarak halledebileceğiniz bir sistem.

Türkiye’nin En Gelişmiş

E-Menü ve İşletme Yönetim Uygulaması

MenuPoss

Avantajları

l

Daha Fazla Sipariş Alın

Müşteriler diledikleri an menüyü kendi mobil cihazlarından görüntüleyebilir ve garson beklemeden sipariş verebilirler.

Gelişmiş Yönetim Paneli

Kolay ve hızlı yönetim paneli ile tüm kontrol sizde, işlemler için beklemek yok!

İş Yükünüzü Azaltın

Garsonun menü götürüp getirmesinden ve sipariş oluşturmasından kaynaklanan iş yükü ve zaman kaybı ortadan kalkar.

Daha Canlı & Daha Çekici Görseller

Baskı menüler zamanla deforme olur, MenuPoss ise ürün görselleri her zaman daha canlı ve çekicidir.

Menü Baskı Maliyetinden Kurtulun

WebPoss kullanın, fiziksel menü bastırmak ve güncellemek için yüksek bedeller ödemekten kurtulun.

Menü Daima Güncel Kalsın

MenuPoss’un yönetim paneli sayesinde menüdeki ürünleri ve fiyatları istediğiniz an kolayca güncelleyebilirisiniz.

İletişim

Fikirlerinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin Beklemeyin !

İletişim Bilgileri

Ofis

Saraylar Mah. Selçuk Cad. Köseoğlu Kat:3 No:141 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

0 850 307 72 77