Pazaryeri Entegrasyonu

Trendyol, HepsiBurada, GittiGidiyor, N11, ÇiçekSepeti, AmazonTR gibi Dijital Pazaryerlerinin Entegrasyonları!

İletişim Bilgileri

Ofis

Saraylar Mah. Selçuk Cad. Köseoğlu Kat:3 No:141 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

0 850 307 72 77

PAZARYERLERİ ENTEGRASYONU

Trendyol.com, Hepsiburada, N11.com, Gittigidiyor.com, ÇiçekSepeti, Amazon.com.tr ve E-Pttavm.com gibi çeşitli Pazaryeri Mağazalarınızı tek bir panel üzerinden ürün yönetimi, sipariş yönetimi, iade takibi gibi ve ilgili platformlar içerisinde ortak stok yönetimi yapabilmenizi sağlayan “Pazaryeri Entegrasyon Sistemimizle” birçok toplu işlemi tek bir panelden yapma kolaylığını sizlere sunuyoruz.

Sanal Mağaza ve Pazaryeri Entegrasyonu

Farklı pazaryerleri arasındaki iletişimi ve veri alışverişini yapan yazılımların sunduğu hizmet anlamına gelen “Pazaryeri Entegrasyonu” her bir pazaryerindeki ürünlerin siparişi, satışı, kargo ve fatura bilgileri gibi her türlü verilerinin birbiri arasında rahatlıkla aktarılmasını sağlamaktadır.

 

Pazaryerlerinin ve Pazaryeri Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

Firmaların sadece kendi web siteleri üzerinden satış yapmaları küçük bir tüketici kitlesine ulaşmaları sorununu beraberinde getirmektedir. Bunun aksine; Trendyol.com, N11.com, Hepsiburada.com, Gittigidiyor.com, Amazon.com, Epttavm.com gibi pazaryerlerinde bir miktar komisyon ve listeleme ücreti ödeyerek daha büyük bir tüketici kitlesine ulaşmaları mümkün olmaktadır. Bunun en büyük sebebi; tüketici kitlesinin bu platformlarda gezinerek fiyat karşılaştırması yapabilmesi aynı zamanda da haklarının korunduğunu bilmesinden kaynaklanmaktadır.

Bununla birlikte pazaryerlerinin ürün yönetimi aşamalarında bazı zorluklar bulunmaktadır. Ürün yükleme, stok takibi yapma, kargo takibi yapma bunlardan bazılarıdır. Aynı anda birkaç pazaryeri platformunda yer almak istendiğinde ürün yönetimini ayrı ayrı pazaryerlerinin kendi platformundan gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ancak Pazaryeri Entegrasyonu sizi bu yükten kurtarmaktadır.

 

Neden ARS Dijital Çözümler?

Geliştirdiğimiz Pazaryeri Entegrasyon Sistemi sayesinde ürünlerinizi aynı sistem üzerinden farklı pazaryerlerine eş zamanlı olarak yükleyebilir, fatura kesme, kargo fişi yazdırma, sipariş yönetimi yapma gibi birçok işleminizi aynı panel üzerinden yönetebilirsiniz. Tüm bu kolaylıkların yanı sıra çoklu mağaza özelliğini de sizlere sunmaktayız. Birden çok mağazanızı sisteme ekleyebilir ve firmanıza ait fatura/fiş tasarımları yapabilirsiniz. Stok takibi yapmak da oldukça basit hale getirilmiştir. Sisteme tek bir stok girişi yapmanız yeterli olup sistem pazaryerlerine gerekli stok durum güncellemesini kendisi yapacaktır.

Piyasadaki en gelişmiş sisteme sahip olduğumuzun garantisini vererek, online destek ve eğitim hizmetlerimizle de yanınızda olacağımızı belirtmek isteriz.

İletişim

Fikirlerinizi Gerçeğe Dönüştürmek İçin Beklemeyin !

İletişim Bilgileri

Ofis

Saraylar Mah. Selçuk Cad. Köseoğlu Kat:3 No:141 Merkezefendi/DENİZLİ

Telefon

0 850 307 72 77